Jesteśmy domem mediowym świadczącym usługi w dziedzinie zintegrowanej komunikacji.  Naszym celem jest dostarczanie Klientom rozwiązań,  które budują siłę ich marek i zapewniają wysoki zwrot z inwestycji.

Działamy w ramach grupy IPG Mediabrands, która zapewnia silne wsparcie ze strony wyspecjalizowanych jednostek, pracujących na potrzeby naszych klientów. Są wśród nich m.in.:
  • Mediabrands Studios (branded content),
  • Mediabrands Social (kompleksowa obsługa w mediach społecznościowych - content & paid oraz współpraca z influencerami).
  • Reprise Media (SEM/SEO, afiliacje, mobile, performance),
  • Mediabrands Analytics (modelowanie atrybucyjne i ekonometryczne ),
Zapewnia nam to szerokie kompetencje nie tylko w dziedzinie planowania i kupowania mediów, ale także w obszarze badań marketingowych, content i performance marketingu oraz ekonometrii.
 
Wierzymy, że skuteczna komunikacja powiązana jest z emocjami. Dlatego w naszych rekomendacjach wykorzystujemy MOMENTY, czyli chwile które czasami mijają  niezauważone a niekiedy pozostają w pamięci na zawsze. Czasami te najważniejsze MOMENTY przychodzą niespodziewanie, a te najpiękniejsze rodzą się spontanicznie. Zostają w nas, angażują nasze zmysły i dostarczają nam niespotykanych wrażeń. Te MOMENTY chcemy pamiętać i wracać do nich.
 
Naszą misją jest kreowanie właśnie takich MOMENTÓW, które pozwolą markom zabłysnąć, wybić się z szumu reklamowego. Szukamy i tworzymy MOMENTY w życiu konsumentów, podczas których obecność marek jest ważna i znacząca. Identyfikujemy i kreujemy skuteczne rozwiązania, które pozwalają markom odnosić sukcesy.  
W budowaniu  strategii komunikacji wykorzystujemy proces MOMENTS PLANNING, którego podstawą jest pogłębiona analiza, kreatywne podejście do planowania i gwarancja realizacji celów, zgodnie z naszą obietnicą: BETTER SCIENCE - BETTER ART -  BETTER OUTCOME.
 
 

Nasza historia

 

UNIVERSAL MCCANN
ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa
um.warsaw@umww.com
tel. (+48 22) 60 76 400
fax: (+48 22) 60 76 401